Sanmarīno atklāts Eiropā pirmais ķīniešu medicīnas muzejs [1]

Tradicionāla ceļojumu sastāvdaļa ir muzeju apmeklēšana, tomēr tā var būt par ļoti interesanta. Muzeji mūsdienās tiek veltīti visam, gan mākslas šedevriem, gan lauztajām sirdīm.

Pavisam nesen Sanmarīno durvis vēris ķīniešu medicīnas muzejs, kurš ir pirmais šāda veida muzejs Eiropā. Savu mājvietu interesantais muzejs atradis Sanmarīno Konfūcija institūtā, kurš veidojies Ķīnas un Sanmarīno sadarbības rezultātā.

Muzejā var apskatīt dažādus paraugus un instrumentus, kas tikuši izmantoti senākos laikos. Atklāšanas dienā izstādi papildināja arī dažādi medicīnas augi, kas tiek izmantoti ķīniešu medicīnā, kurus apskatīt ieradās gan Ķīnas, gan vietējie iedzīvotāji, kuri izrādīja neviltotu interesi par šo jaunumu.

Ķīniešu medicīna ir pazīstama ar savām dziedināšanas spējām un ir ļoti liels palīgs atbrīvojot organismu no toksīniem, nodrošinot aizsardzību pret slimībām. Muzeja vadība, bez cilvēku iepazīstināšanas ar tradicionālo ķīniešu medicīnu, plāno piedāvāt arī īpašus kursus, kuros apgūt ķīniešu valodu un kultūru. Šādi kursi tiks organizēti ar Sanmarīno un Pekinas pilsētas universitāšu palīdzību.

Ķīna pēdējo gadu laikā aktīvi cenšas veicināt starptautiskās attiecības un tūrismu, izveidojot jaunus lidojumu maršrutus no Tjaņdziņas uz Apvienoto Karalisti, kā arī piesaistot angļu teātra un kino aktieri Ianu Makellenu, lai popularizētu Šanhajas filmu festivālu.

COMMENTS

(name)

1 Ilze 01/27/2019 14:03 Riga ir savs ķīniešu centrs https://sami.lv/lv/


 


Jūrmalas TIC
,


Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs
,


Limbažu TIC
,


Jantarnij Bereg
,

About us | Advertising | Contact us | Copyright
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.11653519sec.